Přednáškové středy na DM

V lednu jsme pro naše žákyně a žáky připravili přednášky v oblasti ryze rybářské.

Za Jihočeský územní svaz k nám zavítal pan Jiří Marek a promluvil na téma "Novinky z rybářských revírů". Zástupce ředitele Rybářského sdružení České republiky Ing. Vít Kotlín, DiS., představil žákům "Kdo jsme a co pro rybáře děláme".  Za rybářství Klatovy k nám zavítá Ing. Jan Kanta s představením firmy a informacemi o chovu ryb a drobné zvěře. Posledním lednovým návštěvníkem pak bude Ing. Petr Janoušek z rybářství Kardašova Řečice. 

Všem přednášejícím patří velký dík, za jejich čas a zajímavé informace, které předali další rybářské generaci.

Nejnovější články

Instalatérský kurz

první závěrečné zkoušky na naší škole

Více

Rybářská olympiáda

Střední rybářská škola hostí 16. kolo  rybářské olympiády 11.6.2026

Krajské kolo rybářské olympiády pod záštitou náměstka hejtmana Jihočeské kraje Ing. Davida Štoidla

Více

Zkoušky z myslivosti

Střední rybářská škola už dlouhá léta připravuje nové adepty myslivosti ke zkoušce o první lovecký lístek.
Více
Všechny články