Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany

Přihlášení
pro rodiče
přejít >>
Novinky e-mailem

Vyjádření vedení školy pro žáky a rodiče žáků 1. až 3. ročníků

Po zhlédnutí včerejších a dnešní tiskové konference MŠMT chceme žáky nižších ročníků a jejich rodiče ze všeho nejvíc požádat o trpělivost. Ze všech dostupných informací je asi nejdůležitější ta, že MŠMT vytvoří pro jednotlivé stupně a typy škol jakýsi „manuál“, který bude pro nás závazný, ale také vodítkem, jak dál postupovat. Zejména u škol se školní jídelnou a DM nejsou zatím žádná oficiální doporučení.

Manuály by měly být dostupné do konce dubna. Proto se obracíme na žáky a rodiče, aby do této doby vyčkali na další informace. Z naší strany bude i nadále pokračovat distanční forma vyučování s důrazem na hlavní předměty.

Od 11. května má být zahájena výuka za určitých podmínek a omezení. Výuka má mít charakter konzultací a účast by měla být dobrovolná. Vzhledem ke vzdálenostem žáků, ubytování v DM a stravování, nemůžeme nyní tuto nabídku a podmínky upřesnit.

Pokud uvažujete o odvezení věcí z DM, připravujeme zavést určitý režim po 11. květnu tak, aby zde nedošlo k shromáždění velkého počtu žáků a rodičů najednou.

O dalším vývoji rozhodne zejména vývoj epidemie, a tak se nelze divit, že stávající opatření jsou zatím nejasná a lze předpokládat jejich průběžné upřesňování.

 

Ing. Karel Dubský

Partneři školy

Rybářské sdružení ČRKrajské školní hospodářství České BudějoviceČeský rybářský svaz Český rybářský svaz z. s., Středočeský územní svaz

Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie, Vodňany, Zátiší 480

Adresa školy:

Telefony:

E-mailový server školy

Edookit pro kantory

Zahájení videokonference

Virtuální učebny

Zátiší 480, 389 01 Vodňany Telefon na ředitele školy: 383 382 408
E-mail: rybarskaskola@srs-vodnany.cz Telefon do školy: 383 382 410, 383 382 411
IČ: 60650770
ID datové schránky: mkwhmyh
Telefon na internát: 383 382 410, 383 382 411
(na internát se dovoláte i v odpoledních a večerních hodinách)
Facebook
Instagram Youbute